Ontstaan van de Waredo’s

Ons koor is  opgericht op 5 september 2005 in Dodewaard. Wij begonnen met 5 dames en 1 heer. Na de bekende mond tot mond reclame is ons koor nu uitgegroeid naar 58 leden, wat natuurlijk een enorme groei is. Wij treden veel op in bejaarden- en verzorgingshuizen in de regio. Daarnaast zijn wij ook te zien op festivals en korendagen. En niet te vergeten op onze eigen smartlappen korendag, elke eerste zaterdag in september. Ons koor zingt voornamelijk Nederlands met af en toe een Duits of Engels liedje. Een echte smartlap of gedragen lied gaan wij niet uit de weg.

Dit bericht is geplaatst in De Waredo's. Bookmark de permalink.

1 Reactie naar Ontstaan van de Waredo’s

  1. Rene Theunissen schreef:

    Beste leden, bedankt voor jullie optreden gisteren in Beneden-Leeuwen. Jullie hebben een geweldig koor, we zijn als organisatie blij dat we jullie hebben uitgenodigd op ons jaarlijks Lauws Liedjesfestival. Sjapoo en ga zo door.
    Organisatie: “Lauws Liedjesfestival”

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.